Cín, celková výška: 30 cm. Signováno vzadu Bílek.
Pozn.: Podstavec není pevnou součástí plastiky.
o autorovi: 1942-2015
Narodil se v Turnově. Studoval v sochařském ateliéru prof. Hladíka na pražské AVU. Zahraniční stáž absolvoval ve Stuttgartu. Ve své tvorbě se zaměřil na figurální výjevy a věnoval se také restaurování.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.