Michal Bílek - Na výletě

Cín, celková výška: 30 cm. Signováno vzadu Bílek.

Pozn.: Podstavec není pevnou součástí plastiky.

o autorovi: 1942-2015
Narodil se v Turnově. Studoval v sochařském ateliéru prof. Hladíka na pražské AVU. Zahraniční stáž absolvoval ve Stuttgartu. Ve své tvorbě se zaměřil na figurální výjevy a věnoval se také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

46433. Na výletě
Dražba ukončena:25.06.2020 19:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč