Michal Halva - Pouzdřany

Akvarel, 19x19 cm. Signováno vlevo dole Michal Halva 1996. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: Narodil se v Brně roku 1964.
Výtvarné vzdělání získal u prof. M. H. Heindlové. Výjimečnost jeho tvorby zaujala i v Japonsku, kde realizoval několik samostatných autorských výstav. Vystavuje také v galeriích v ČR a Evropě. Jeho dílo je zastoupeno v soukromých sbírkách po celém světě.

75634. Pouzdřany
Dražba ukončena:10.04.2022 20:30:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč