Akvarel, 19x19 cm. Signováno vlevo dole Michal Halva 1996. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 40 cm
o autorovi: Narodil se v Brně roku 1964.
Výtvarné vzdělání získal u prof. M. H. Heindlové. Výjimečnost jeho tvorby zaujala i v Japonsku, kde realizoval několik samostatných autorských výstav. Vystavuje také v galeriích v ČR a Evropě. Jeho dílo je zastoupeno v soukromých sbírkách po celém světě.