Michal Němec - Afterlife

Olej na plátně, 110x110 cm. Signováno vpravo dole Michal Němec 2025. Nerámováno.

Pozn.: Prozatím největší rozměr plátna od tohoto autora. Další obraz který pojednává o hranici mezi životem a smrtí, ve kterém je tentokrát zobrazena i jistá dávka cynismu a přetvářky truchlících.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: Narodil se roku 1995 ve Frýdku Místku. Kresbě se jako koníčku věnuje celý život. V roce 2021 se začal věnovat i malbě, s čímž přišla velká plátna a komplexnější kompozice. Umění je pro něj útěk od reality, takže žádné reagování na současné události od něj nečekejte. Má v oblibě především mysteriozní a temná témata, která nemají vždy jasný význam.

top velký formát
154186. Afterlife
Zbývá:27 dnů, 15 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:04:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč