Michal Novák, Šárka Houzková, Varvara Divišová - Soubor 3 prací

Novák Michal, olej na plátně, 96x81 cm. Nesignováno. Malba mírně poškozena.

Rozcestník - Hrouzková Šárka, olej na sololitu, 85x60 cm. Signováno. Rám mírně poškozen.

Krajina - Divišová Varvara, olej na plátně, 55x78 cm. Signováno. Rám mírně poškozen.

Michal Novák, Šárka Houzková, Varvara Divišová
303047. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:04.01.2020 20:40:02
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč