Novák Michal, olej na plátně, 96x81 cm. Nesignováno. Malba mírně poškozena.
Rozcestník - Hrouzková Šárka, olej na sololitu, 85x60 cm. Signováno. Rám mírně poškozen.
Krajina - Divišová Varvara, olej na plátně, 55x78 cm. Signováno. Rám mírně poškozen.