Michal Těhel - Cyklista

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2024. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

115652. Cyklista
Zbývá:25 dnů, 2 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:05:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:9 000 Kč