Michal Těhel - Muž z Acapulca

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2024. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

115707. Muž z Acapulca
Zbývá:25 dnů, 3 hodin
Konec dražby:30.05.2024 21:00:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč