Michal Těhel - Televizní poplatek

Olej na plátně, 80x70 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2022. Nerámováno.

Stav: Bez poškození

Pozn.: Animace k obrazu ke shlédnutí zde https://youtu.be/U1GFgTpPBmo .

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

75858. Televizní poplatek
Dražba ukončena:27.04.2022 22:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč