Michal Tillner - Domy ve svahu

Olej na plátně, 34x46 cm. Signováno vpravo dole Tillner. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1895-1975
Slovenský malíř, studoval ve Vídni.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

27212. Domy ve svahu
Dražba ukončena:30.01.2019 22:03:41
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč