Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Tillner 58. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1895-1975 Slovenský malíř, studoval ve Vídni. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč