Barevná litografie, 45x60 cm. Limitovaná edice 49/90. Signováno vpravo dole tužkou Micl 11. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Malíř, sochař Michal Novotný (MICL) Studoval na AVU v Praze malbu a sochařství u J. Davida, J. Načeradského a K. Nepraše. Jeho styl je mírně ironický, humorný, erotický a ambivalentní.