Olej na plátně, 45x60 cm. Signováno vpravo dole Micl 11. Nerámováno.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: Malíř, sochař Michal Novotný (MICL) Studoval na AVU v Praze malbu a sochařství u J. Davida, J. Načeradského a K. Nepraše. Jeho styl je mírně ironický, humorný, erotický a ambivalentní.