Olej na plátně, 55x80 cm, signováno vpravo dole Micl, nerámováno.
o autorovi: Malíř, sochař Michal Novotný (MICL) Studoval na AVU v Praze malbu a sochařství u J. Davida, J. Načeradského a K. Nepraše. Jeho styl je mírně ironický, humorný, erotický a ambivalentní.