Patinovaný bronz na mramorovém podstavci, celková výška 52 cm. Výška bez podstavce 44 cm. Signováno MILO a značeno Bronze garanti Paris J.B Deposee. Pozn.: Novodobý odlitek.
o autorovi: 1955 Portugalský sochař.