Miguel Fernando Lopez (MILO) - Baletka

Patinovaný bronz na mramorovém podstavci, celková výška 52 cm. Výška bez podstavce 44 cm. Signováno MILO a značeno Bronze garanti Paris J.B Deposee.

Pozn.: Novodobý odlitek.

o autorovi: 1955
Portugalský sochař.

Miguel Fernando Lopez (MILO)
51781. Baletka
Dražba ukončena:28.10.2020 22:45:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč