Miklos Neméth - Dívčí akty

Olej na kartonu, 50x34 cm. Signováno dole uprostřed Nemeth 94. Rám.

o autorovi: 1934-2012
Maďarský malíř.

32400. Dívčí akty
Dražba ukončena:29.05.2019 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč