Miklos Neméth - Léto

Olej na kartonu, 100x70 cm, signováno vpravo dole Nemeth, rám.

o autorovi: 1934-2012
Maďarský malíř.

17205. Léto
Dražba ukončena:28.03.2018 19:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč