Miklos Neméth - Město

Olej na kartonu, 47x70 cm. Signováno vlevo dole a datováno 79. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934-2012
Maďarský malíř.

51778. Město
Dražba ukončena:28.10.2020 22:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč