Miklos Neméth - Sportovci

Olej na kartonu, 68x37 cm, signováno vlevo dole Nemeth, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934-2012
Maďarský malíř.

15482. Sportovci
Dražba ukončena:24.01.2018 20:47:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč