Miklos Neméth - Ve městě VELKÝ FORMÁT

Olej na kartonu, 50x100 cm. Signováno dole uprostřed Miklos Nemeth 76. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1934-2012
Maďarský malíř.

46424. Ve městě VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:25.06.2020 19:22:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 400 Kč