Miklos Neméth - Život ve městě

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na kartonu, 50x100 cm. Signováno dole uprostřed Miklos Nemeth 76. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1934-2012
Maďarský malíř.

73117. Život ve městě
Dražba ukončena:24.02.2022 23:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč