Mikoláš Aleš - Dva jezdci s kopím

Kolorovaná kresba perem, 10x15 cm, signováno vpravo dole, datováno 1909, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

1486. Dva jezdci s kopím
Dražba ukončena:24.09.2014 19:10:31
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 300 Kč