Mikoláš Aleš - Tři jezdci u kříže

Kresba perem, 10,5x18 cm, signováno vpravo dole, datováno 1905, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

1485. Tři jezdci u kříže
Dražba ukončena:24.09.2014 19:09:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč