Mikoláš Aleš - Uznání a pocta

Kresba, 10x20 cm, signováno vpravo dole, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Vzadu ověření Maryny Alšové, olepy na skle poškozeny.

988. Uznání a pocta
Dražba ukončena:26.03.2014 20:38:38
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč