Mikoláš Aleš - Historický výjev

Kresba, 24x18 cm. Signováno vpravo dole Aleš 1884. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1852-1913

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

45887. Historický výjev
Dražba ukončena:10.06.2020 19:27:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 000 Kč