Mikoláš Aleš

45887. Historický výjev

popis: Kresba, 24x18 cm. Signováno vpravo dole Aleš 1884. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1852-1913

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

dražba ukončena: 10.06.2020 19:27:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč