Mikoláš Aleš

38550. Husar na koni

popis: Akvarel. 13x9 cm. Monogramováno vpravo dole A. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1852-1913

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

zbývá: 3 dnů, 21 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 600 Kč