Mikoláš Aleš - Jánošík

Litografie, 33x18 cm. Signováno vpravo dole Aleš 1899. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám a pasparta mírně poškozeny.

o autorovi: 1852-1913

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

55775. Jánošík
Dražba ukončena:10.02.2021 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč