Mikoláš Aleš

47907. Pošta

popis: Litografie, 19x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

zbývá: 35 dnů, 5 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:43:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 31.07.2020 9:02:25 238