Mikoláš Aleš - Špalíček I., II.

Kniha, 26x20 cm. Dva díly ve dvou svazcích: Špalíček jednoho sta národních písní a říkadel a Druhý Špalíček padesáti národních písní. Ilustroval Mikoláš Aleš. Vydal Karel B. Mádl, u J.Otty v Praze 1912 a 1906. Brožovaná vazba potažená filcem, zlacená.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1852-1913

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

41681. Špalíček I., II.
Dražba ukončena:12.03.2020 19:21:35
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč