Mikoláš Aleš - Švanda dudák

Kresba, 13x9 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu štítek jubilejní výstava díla Mikoláše Alše.

o autorovi: 1852-1913

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

42555. Švanda dudák
Dražba ukončena:26.03.2020 21:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč