Mikoláš Aleš - Z cyklu "Živly" - Kolébka se spícím děckem

Kresba, 11x7 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen. Vystaveno v pavilonu Na Příkopě, při příležitosti k 80. výročí narozenin Mikoláše Alše. Říjen, listopad, prosinec 1932.

o autorovi: 1852-1913

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

29631. Z cyklu "Živly" - Kolébka se spícím děckem
Dražba ukončena:27.03.2019 21:19:37
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč