Olej na plátně, 55x65 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.
o autorovi: 1958
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč