Míla Doležalová - Děvčátko

Kombinovaná technika, 41x23 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

13923. Děvčátko
Dražba ukončena:26.10.2017 22:14:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč