Olej na kartonu, 16x22 cm. Signováno vlevo dole M. Páčová. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1890 - 1957
Narodila se v Praze. Základům malby se učila u svého otce arch. G. Pače, poté u F. Emgelmüllera a v Paříži v ateliéru Academie de la grande Chaumiere. V malířské tvorbě se věnovala krajinářství a karikatuře. Působila také jako herečka, byla členkou Vinohradského divadla.