Míla Pospíšil - V aleji

Olej na plátně, 35x50 cm, signováno vpravo dole Míla Pospíšil 37, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6880. V aleji
Dražba ukončena:25.01.2017 19:04:02
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč