Míla Pospíšil - Kočovníci

Olej na překližce, 30x46 cm. Signováno vpravo dole Míla Pospíšil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

303358. Kočovníci
Dražba ukončena:25.01.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 600 Kč