Míla Pospíšil - Milevsko

Olej na plátně, 39x50 cm, signováno vpravo dole Míla Pospíšil, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

10621. Milevsko
Dražba ukončena:31.05.2017 21:36:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 300 Kč