Míla Pospíšil - Moře

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 16x20 cm. Signováno vlevo dole Míla Pospíšil. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

63861. Moře
Dražba ukončena:15.08.2021 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 15.08.2021 20:32:09 115
1 000 Kč 12.08.2021 22:25:41 3780