Míla Pospíšil - Pohled na Malou Stranu

Olej na plátně, 80x65 cm. Signováno vpravo dole Míla Pospíšil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

305725. Pohled na Malou Stranu
Dražba ukončena:03.08.2020 20:07:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč