Míla Pospíšil

305725. Pohled na Malou Stranu

popis: Olej na plátně, 80x65 cm. Signováno vpravo dole Míla Pospíšil. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 03.08.2020 20:07:20

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč