Míla Pospíšil - Práce na poli

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Míla Pospíšil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

28794. Práce na poli
Dražba ukončena:27.02.2019 19:05:14
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 500 Kč