Míla Pospíšil - Strom u chalupy

Olej na plátně, 52x45 cm. Signováno vpravo dole Míla Pospíšil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

95351. Strom u chalupy
Dražba ukončena:24.05.2023 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč