Míla Pospíšil

306717. Útesy na pobřeží

popis: Olej na plátně, 30x45 cm. Signováno vpravo dole Míla Pospíšil. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Jan Bohumil Pospíšil se narodil v roce 1898 v Litoměřicích, byl žákem Akademie výtvarných umění v Praze u Otakara Nejedlého. Přímořské motivy studoval v Dalmácii, v dnešním Chorvatsku, zejména v okolí Dubrovníku. Podle Encyklopedie výtvarných umělců podnikl Bohumil studijní cestu mezi lety 1938-1941.

zbývá: 3 dnů, 18 hodin

konec dražby: 27.11.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč