Míla Pospíšil - Zátiší s narcisy

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole M. Pospíšil 1940. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

33916. Zátiší s narcisy
Dražba ukončena:27.06.2019 18:23:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč