Míla Pospíšil - Zlaté narcisy s vavřínem

Olej na překližce, 66x57 cm. Signováno vlevo dole Míla Pospíšil 1940. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

307906. Zlaté narcisy s vavřínem
Dražba ukončena:13.03.2021 20:37:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč