Milada Špálová - Dům se zahradou

Olej na kartonu, 46x53 cm, signováno vlevo dole M. Špálová, rám.

1884, Beroun - 1963
Žákyně UMPRUM v Praze (1900-1905). Poté studia v Mnichově na škole prof. Waltera Thora. Věnovala se krajinomalbě a zátiší. Náměty hledala predevším v oblastech Českého ráje, Turnovska a Podkarpatské Rusi.

Pozn.: Karton mírně vyboulen.

2235. Dům se zahradou
Dražba ukončena:27.05.2015 19:51:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč