Milada Špálová - Kytice ve džbánku

Olej na kartonu, 36x26 cm. Signováno vlevo dole M. Špálová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1963
Narodila se v Berouně. Studovala UMPRUM v Praze a na škole prof. W. Thora v Mnichově. Malovala květinová zátiší a krajinu, zejména náměty z Českého ráje, Turnovska, a také z Podkarpatské Rusi. Její manžel byl bratr malíře Václava Špály.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

38331. Kytice ve džbánku
Dražba ukončena:28.11.2019 23:19:47
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč