Milada Špálová - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 33x26 cm. Signováno vlevo dole M. Špálová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1963
Narodila se v Berouně. Studovala UMPRUM v Praze a na škole prof. W. Thora v Mnichově. Malovala květinová zátiší a krajinu, zejména náměty z Českého ráje, Turnovska, a také z Podkarpatské Rusi. Její manžel byl bratr malíře Václava Špály.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

52887. Kytice ve váze
Dražba ukončena:25.11.2020 22:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč