Milada Špálová

52887. Kytice ve váze

popis: Olej na kartonu, 33x26 cm. Signováno vlevo dole M. Špálová. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1963
Narodila se v Berouně. Studovala UMPRUM v Praze a na škole prof. W. Thora v Mnichově. Malovala krajinu a zátiší, zejména květiny a náměty z Českého ráje, Turnovska a Podkarpatské Rusi. Její manžel byl bratrem malíře Václava Špály.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

dražba ukončena: 25.11.2020 22:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč