Milan Peterka - Jihočeská vesnice

Olej na lepence, 35x50 cm, signováno vpravo dole M. Peterka 84, rám.

1930, Chelčice u Vodňan - 2005

Pozn.: Rám poškozen. Vzadu autorský štítek.

2231. Jihočeská vesnice
Dražba ukončena:27.05.2015 19:57:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč