Milan Peterka - Jihočeská vesnice v polích

Olej na plátně, 78x118 cm, signováno vpravo dole M. Peterka 88, rám.

1930, Chelčice u Vodňan - 2005

Pozn.: Malba poškozena.

2230. Jihočeská vesnice v polích
Dražba ukončena:27.05.2015 20:01:10
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč