Milan Peterka - Jihočeský motiv

Olej na plátně, 60x110 cm, signováno vpravo dole M. Peterka 85, rám.

1930, Chelčice u Vodňan - 2005

Pozn.: Vzadu autorský štítek.

2275. Jihočeský motiv
Dražba ukončena:27.05.2015 20:53:34
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč