Milan Peterka - Mlýn u Buzkova

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole M. Peterka 84, rám.

1930, Chelčice u Vodňan - 2005

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5480. Mlýn u Buzkova
Dražba ukončena:28.09.2016 22:33:08
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 500 Kč